Goran House Goran House Goran House
Goran House Goran House Goran House

Poznaj

Markę Goran

O firmie Goran

Od 60 lat dostarczamy na polski i światowy rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna oraz z drewna i aluminium. Jesteśmy wykonawcą nowoczesnych elewacji, drewnianych elementów architektonicznych.

Nasze rozwiązania znalazły swoje miejsce w tysiącach domów na całym świecie. Inwestycje, w których budowie uczestniczymy zdobywają nagrody w uznanych rankingach i konkursach architektonicznych.

Wieloletnie doświadczenie, miliony wyprodukowanych okien, szereg zdobytych certyfikatów jakości oraz otwartość na innowacyjność są odzwierciedlone w wysokiej klasie naszych produktów. Pracuje z nami ponad 250 wysoko wykwalifikowanych i pełnych entuzjazmu osób: inżynierów, projektantów, technologów, specjalistów. Mamy własne laboratorium badawcze i nowoczesny park maszynowy, pozwalający realizować nawet projekty na indywidualne zamówienie.

Od 2020 roku ofertę naszej firmy powiększyliśmy o markę drewnianych domów modułowych GoranHouse.

Innowacja i ekologia

Nieustannie dążymy do udoskonalania naszych produktów, a w naszym nowoczesnym laboratorium opracowujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wykorzystywane w procesie produkcji drewno pochodzi z lasów zarządzanych według zasad prawidłowej gospodarki leśnej. Stosowane powłoki lakiernicze są w pełni ekologiczne, a okna drewniane po demontażu można przetworzyć prawie w 100%.

Wybrane realizacje

Jesteśmy jednym z wiodących producentów drewnianych okien i drzwi w Europie.


Intensywnie poszukujemy rozwiązań, z którymi dotrzemy do jeszcze większej ilości klientów. Jednym z projektów jest GoranHOUSE.

Design i komfort użytkowaniaPracujemy z drewnem od dziesięcioleci i z przekonaniem stwierdzamy, że jesteśmy jego entuzjastami. Nasi specjaliści, którzy doskonale znają właściwości i możliwości drewna nieustannie pracują w naszym własnym laboratorium nad innowacyjnością oraz wzornictwem rozwiązań. Dzięki temu dostarczamy nowoczesne oraz przyjazne środowisku okna i drzwi drewniane wyróżniające się wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. Wyroby sygnowane przez GORAN spełniają wysokie wymagania jakościowe w aspekcie izolacyjności termicznej, akustycznej, bezpieczeństwa oraz technik wentylacyjnych.

Indywidualne podejścieWyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oraz funkcjonalność oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów pozwoliły nam zyskać miano rzetelnego i sprawdzonego partnera, a nasze produkty znajdują zastosowanie w domach i nawet najbardziej prestiżowych obiektach użyteczności publicznej na całym świecie. Od lat jesteśmy jednym z wiodących producentów drewnianych okien i drzwi w Europie. Każdy projekt traktujemy z troską i dbałością o każdy detal, niezależnie czy obsługujemy klientów indywidualnych czy największe inwestycje na świecie.